شرایط فروش و ضوابط ارسال و برگشت کالا ( مخصوص همکاران )

لطفاً در هنگام سفارش کالا مشخصات و نیازهای خود و مشتریان خود را دقیقا بررسی نمائید، مسئولیت عدم بررسی صحیح و سفارش نادرست بر عهده خریدار می باشد و عودت محصول به هر دلیل به غیر از ایراد سخت افزاری (که فقط تعویض میگردد)امکان پذیر نمی باشد.


✍️همواره در نظر داشته باشید که کالاهای استوک همانند کالاهای آکبند(در شرایط یکسان ظاهری و کیفیتی) نمی باشد و قیمت این دسته از کالاها به شرایط مختلفی بستگی دارد.

✍️همکاران عزیز،لطفا در مدت زمان ۱۴ روزه گارانتی نسبت به چک و تست کامل دستگاه های خود اقدام نمایید و در صورت وجود مشکل ،قبل از پایان این زمان کالای خود را برگشت دهید به دلیل اینکه دستگاه ها همه استوک و دست دوم هستند،بنابراین خط و خش، قوری های جزیی و در حد عرف یا هاله های خیلی جریی در صفحه مانیتور جزیی از دستگاه های دسته دوم هستند و با توجه به قیمت از نظر ظاهر قابل مقایسه با دستگاه های نو نمی باشد. پس برگشت کالا به این دلایل قابل قبول نیست.

✍️عکس و فیلم کالا های شما برای شما ارسال میشود و میتوانید در صورت وجود مشکل قبل از ارسال درخواست تعویض کالا را داشته باشید . (در صورتی که نیاز به عکس و فیلم دارید با کارشناس مربوطه هماهنگ بفرمایید )


✍️با توجه به روش های نادرست حمل کارتن های سفارشات، توسط موسسات باربری و پست به شهرستان ها، در راستای بسته بندی صحیح و ارسال مطمئن کالا، لطفاً روش ارسال را خودتان بعد از خرید مشخص نمائید زیرا مسئولیت شکستگی کالاها در بین راه متوجه فروشنده نمی باشد.
همچنین تمامی بارنامه ها بیمه شده ارسال میشوند .

✍️کالای برگشتی خود را قبل از اتمام مدت زمان گارانتی و با بسته بندی و شرح کامل مشکل و ایراد فنی ارسال نمایید.

✍️همکاران عزیز،توجه داشته باشید که گارانتی ما شامل تست و تعویض میباشد و در صورت وجود مشکل تنها کالا تعویض شده و برگشت پول نداریم.

✍️درصورت ارسال کالا تمامی هزینه رفت و برگشت برعهده خود مشتری می باشد.

✍️تمامی دستگاه های ارسالی ،پس از چک سیستمی اولیه در بسته بندی ضد ضربه و چند لایه برای شما ارسال می گردد.

💻تست سخت افزار شامل موارد زیر می باشد💻
۱- باتری (ملاک سلامت باتری کارکرد حداقل یک ساعت آن می باشد)
۲ – دیوی دی رایتر
۳- سی پی یو ، رم ، گرافیک ، هارد
۴- کیبورد ، تاچ پد
۵- صفحه نمایش (نقاط نورانی ریز لحاظ نمیشود)
۶- اسپیکر
۷- پورت یو اس بی
۸- اداپتور
۹-وای فای

💻مواردی که در کارکرد اصلی لپتاپ ایراد و خدشه وارد نمیکنند جزو ایراد سخت افزاری لپتاپ به حساب نمی آیند💻
۱- پورت لن LAN
۲-بلوتوث
۳- وب کم